Jak Si Vybrat Nejlepší Protein Doplněk – Výživa

Jak Si Vybrat Nejlepší Protein Doplněk

Jak si vybrat nejlepší Protein Supplement

Vždy si vybrat unflavored proteinový prášek.

Víte, proč většina proteinové doplňky způsobit kožní breakouts a rozrušení žaludky? Jsou plné cukru. Ať už je to ovocný cukr, sacharóza, maltodextrin nebo sukralosa, všichni jsou umělá sladidla, které nemají místo v proteinový prášek. Nejlepší proteinový doplněk je prostý to a můžete získat mnohem lepší, přírodní chuť tím, že míchá to s plody, kokosové mléko nebo jakékoliv jiné směs se vám líbí.

Ujistěte se, že toto označení je pouze jako součást bílkovin.

Jedinou složkou ve vaší bílkovin by měl být zdroj bílkovin sám. Jak je uvedeno v chuti platí, že pokud uvidíte všechny složky na seznamu, jako je aspartam, maltodextrin, sacharóza nebo sukralosa, pak byste měli zůstat v dostatečné vzdálenosti. Sójový lecitin často tam jako emulgátor, aby protein spolu a někdy společnost bude využívat guarová guma místo. Oba tyto jsou v pořádku, ale nic jiného by měla být v prášku. To je velmi důležité, pokud chcete to nejlepší proteinové doplňky.

Vyberte si syrovátkový izolát nad ostatními druhy.

Máte několik typů proteinový prášek k dispozici, včetně syrovátkového koncentrát, syrovátkový izolát, kasein protein, vaječné bílkoviny nebo sójové bílkoviny. Syrovátkový izolát je nejčistší zdroj bílkovin je zde. Bylo to filtrovat a zpracovávat odstranit všechny tuku a laktózy a typicky syrovátky ve Isolate obsahuje 90-94% bílkovin ve srovnání s koncentrát s nízko 70-85%. Nejen, že dostanete nejčistší zdroj bílkovin, také si to brát, i když jste laktózu. To také znamená, že se izolovat, můžete odstranit mnoho syrovátky ty ošklivé zažívací potíže soustředit se nebo směsi dát.

Ujistěte se, že má k dispozici kompletní složení aminokyselin.

Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin, a je-li vaše tělo je krátké jen jeden z nich, bude to omezí kvalitu proteinu v těle, a pro vás to znamená, že méně se dostane do svalů, aby tuto práci chcete, aby. Existují, jsou celkem 20 aminokyselin a nejlepší proteinový doplněk by vám alespoň 18 z nich. Nemusíte se starat o příliš mnoho hodnot každého – pokud celkový obsah všech aminokyselin je více než 14 gramů na jednu porci. Aminokyseliny tvoří asi 75% těla, proto je třeba jim mnohem více než jen spojit se taky!

Podívejte se, kolik to stojí v jedné porci.

Cena se pohybuje protein směšně od značky ke značce a mnohokrát zaplatíte pouze pro popisku. Na konci dne, nejlepší proteinový doplněk v mých očích, je ten, který je cenově dostupný, ale není levná. Viděl jsem protein prášky prodávat za 9,95 dolarů, a já jsem je viděl prodávat za 99,95 dolarů na dodávku 30 dnů. Oba jsou směšné! Ideální cena získat rovnováhu mezi kvalitou a cenovou dostupnost pro většinu lidí je kolem 60 dolarů za 5 liber vany. To by fungovat bude 0,75 dolarů na jednu porci – což si myslím je docela přijatelné pro většinu lidí, kteří chtějí koupit proteinové doplňky.

Jaké jsou výhody při volbě nejčistší, nejlepší proteinové doplňky?

Je to všechno v pořádku a dobře mi říkat, co je nejlepší proteinový doplněk je a jak ji najít, ale pravděpodobně budete chtít vědět, jaké jsou výhody se vybírat kvalitní a pravděpodobně dražší, proteinový prášek, než ten, který v současnosti převládá. Takhle jsem se cítil taky. Ve skutečnosti jsem vlastně vzdal protein třese na chvíli úplně, protože jsem nedokázala pochopit, proč nebyli pro mě pracovat tak, jak měli.

To nepomohlo, že jsem měl deset různých lidí mi říká, který prášku, které doporučuje. Pokud jste stejně zmatený jako já s deseti muži křičí mi do ucha se v posilovně, pak jsou některé zatraceně velké výhody pro výběr nejlepší protein doplněk můžete.

Budete stavět více svalů.

Volbou většiny bílkoviny bohatým zdrojem syrovátky, jste krmení svaly nejčistší, nejvyšší možný kvalitní protein, který může být dobrá věc. Nejen, že se větvené aminokyseliny (BCAA), pomáhají tělu využít protein lépe, pendlovat to, aby vaše svaly na maximální efekt. Stručně řečeno, lepší protein se rovná lepší svalu – což je to, co chcete, že jo?

Protože všechny ty hlouposti a běžných složek nejsou obsaženy v nejlepším proteinové doplňky, budete inzulinu snížit špičky, které způsobují zadržování tuku (protože zde nejsou žádné cukry způsobit hrotu), a méně sacharidů je vždy dobrá věc, pokud jde o skartaci tuku od těla. Zkuste míchání prášku s organickými kokosovým mlékem na bílkoviny a tuky combo, který bude doslova zbavit tuku v těle rychleji, než se můžete pít! (Ne tak úplně, ale pomůže vám na cestě k zeštíhlení).

Budete vypadat a cítit se lépe.

Bez všechen cukr a umělá sladidla, bude vaše pleť méně skvrnitý, mají méně zits a celkově jasnější a zdravější. To bude ještě výraznější, pokud užíváte omega 3 rybí olej také (což byste měli). A nejen to, vaše střeva budou zdravější a stabilnější, protože tam je velmi minimální laktózy v syrovátkový izolát. To znamená, že žádný z obvyklých protein "smrdí", pokud mi rozumíš!

Budete mít více peněz v kapse.

Věřte tomu nebo ne, je nejlepší proteinové doplňky mají tendenci být mnohem levnější, protože nemám všechny ty kecy v nich. Oni jsou také obvykle provádí značek, které skutečně chcete, aby vám pomohl budovat svalovou hmotu a spalovat tuk, spíše než zmáčknout každou poslední dolar z vás. To je více, než lze říci o většině proteinové doplňky, kde je každý tak silně marketed, že zní jako zatraceně infomercials! Related Post:

SacharidyDruhy SacharidůPoužití Optimální Sportovní VýživyZdravá Strava Pro ženyAntioxidanty, Volné Radikály, A Sportovní VýživyZdravé Výživy PokynyDávky Doplňků StravyMetabolismu Sacharidů A CvičeníZdravému StravováníVýhody Denního Zdravé Stravovací Plán

Získat Zdravé Tělo Se Zdravou StravouSacharidyDruhy SacharidůFunkce SacharidůMetabolismu Sacharidů A Cvičení7 Osvědčené Inositol Výhody, Které Potřebujete A Proč Je PotřebujeteJak Si Vybrat Nejlepší Protein DoplněkJak Si Vybrat Nejlepší Doplněk Rybího Oleje Pro Vaše ZdravíPřírodní Doplňky Pro Zdraví, Jsou Tou Nejlepší VolbouOmega 3 Rybího Tuku: Co To Je A Jaké Jsou Výhody?Nejlepší Multi Vitamíny Pro MužeAnti Zkrabacení CreamVýživa Pro Pevné KostiKoupit Doplňky Zdraví ženNejlepší Multi Vitamíny Pro ženyAntioxidanty, Volné Radikály, A Sportovní VýživyPrůvodce Diabetem VýživySportovní Výživa Pro ženyZdravé Výživy PokynyZdravé Výživy Tipů, Které Musíte Dodržovat

© Copyright 2012 - Uni Nutrition - All Rights Reserved

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *