Iveta Šlosárová Studio Ella

Už jako malá holka jsem byla veliká parádivka. Maminka si mě oblékala jako panenku a při každé nové věci, kterou mi ušila či uháčkovala se mi rozsvítily oči a radostí jsem pomalu nedýchala. Když mě nechala nakouknout do svého šuplíčku s „poklady", kde měla korále, náramky i náušnice nejrůznějších barev nebo navštívit maminčinu šatní skříň, to pro mě byl vskutku zážitek. Už tehdy jsem doma celé rodince pořádala modní přehlídky, kdo se nechal, toho jsem zmalovala barvičkami k nepoznání a díky mé obrovské fantazii jsem pokaždé mohla být někým jiným. Už tenkrát jsem cítila, že to je můj svět.

Ve škole jsem věděla, že ze mě nikdy nebude inženýr , veškeré technické a logické věci pro mě byly za trest . Ale postupem času jsem přicházela na to, že to vůbec nevadí, ba naopak. Je prima, že každý z nás je jiný.

A za toto zjištění jsem dneska moc ráda, protože se to promítá i do mé profese image konsultanta. Stejně tak jako si hrála moje maminka se mnou a asi při nejmenším netušila, kam mě tím nasměruje, tak i já mou práci s Vámi ráda povedu hrou a nenásilnou formou. Myslím, že to, čemu se věnuji, se nedá naučit, protože to musíte cítit. Barvy, tvary, doplňky... je to nádhera, když to všecko pohromadě je v souladu a v harmonii s Vámi, s Vaší osobou a to jak z venku, tak ze vnitř. Každý z nás něco vyzařujeme, každý z nás jsme něčím jiný, každý je originál. Ať jste malí, velcí, kuličky či špejličky, je to jedno, protože ta hlavní krása je v nás uvnitř.

Oblečením, barvami či doplňky můžeme napovědět okolí něco o sobě, můžeme podtrhnout naši osobnost, ale můžeme i klamat. Uvidíte, jak málo stačí, když si budete všímat maličkostí na sobě, ale i na ostatních lidech. Nejenom, že se budete cítit krásnější, ale především spokojenější.

IVETA ŠLOSÁROVÁ - IMAGE CONSULTANT, STYLISTA, VIZÁŽISTA

Původem zakázková dámská krejčová

šila jsem pro dámy na zakázku, ve svém malém salonu a popouštěla uzdu své fantazii a kreativitě

NÁSLEDNÉ PROFESIONÁLNÍ VZDĚLÁNÍ

2005 - ASOCIACE VIZÁŽISTŮ A STYLISTŮ ČR

2006 - IMAGE INSTITUTE s.r.o.-Praha

studium barev a osobní barevná analýza

2007 - IMAGE INSTITUTE s.r.o.-Praha

intenzivní trénink v líčení

etiketa splečenského chování

2008 - IMAGE INSTITUTE s.r.o.-Praha / Wenche Schneider AICI,CIP IMAGE TRAINER

has completed a 3-day training PSYCHOLOGY OF DRESSING

PRAVIDELNÉ KONFERENCE "MAKE UP AND FASHION"

IVETA ŠLOSÁROVÁ - IMAGE CONSULTANT, STYLISTA, VIZÁŽISTA

Po - Ne 08:00 - 20:00e-mailujte:info@studio-ella.cz

ELLA STUDIO, Budějovická 1155, 252 42 Jesenice u PrahyBeauty: +420 241 931 602, +420 602 600 097 Fitness: +420 725 004 594 E-mail: info@studio-ella.cz

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *